Wiejska posiadłość, 13km od miasta.

330,000 zł
Kupno

5906

ID Ogłoszenia

166 m2

Size

Opis

Polecamy do sprzedaży wyjątkowy dom z zagospodarowaną działką, położony w miejscowości Kiersy, 13km od miasta powiatowego Braniewo. Nieruchomość znajduje się w obrębie pól, lasów, nad stawem i malowniczo ukształtowanego terenu. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników pięknych krajobrazów, czystego powietrza i odpoczynku na łonie natury.

Dom odzwierciedla tradycję, wiejski charakter, dawne, regionalne ogrzewanie poprzez kiec, piecokuchnie, kominek.

Duża działka o powierzchni 9911m kw. jest zagospodarowana, występują liczne nasadzenia typu drzewka owocowe, leszczyna, częściowo łąka, co stanowi dodatkowy potencjał do ewentualnego wykorzystania w dowolny sposób.

Dom posiada własne studnie (dwie) po 5000l i szambo.

Budynek jest podpiwniczony, posiada dwa pomieszczenia piwniczne, poddasze częściowo zagospodarowane i znajduje się obecnie jeden pokój.

Budynek- dom funkcjonuje obecnie jako dwa lokale mieszkalne, które posiadają oddzielne wejścia, z tej samej strony budynku, o łącznej powierzchni domu 166m kw. Jeden z lokali wymaga remontu, pierwszy jest w stanie do zamieszkania.

Oprócz stawu (zarybionego rybą mieszaną) na działce posadowiony jest budynek niemieszkalny (stodoła) o powierzchni 101m kw.

Miejscowość Kiersy znajduje się o 3km od miejscowości Lipowina, gdzie odnajdujemy sklepy spożywcze, zespół szkół, pocztę. W samej miejscowości Kiersy znajdują się dwa domki, co powoduje sielskie, spokojne życie na wsi.

Wszystko powyżej zostało opracowane na podstawie oświadczeń i może ulegać zmianom w przyszłości. Nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Konatkt Patryk 500 255 124.

Adres

Adres: Kiersy, gmina Braniewo
  • Kraj: Polska
Zobacz na Mapie Google
  • ID Ogłoszenia 5906
  • Cena 330,000 zł
  • Typ Nieruchomości Dom, działka gruntu
  • Rodzaj Oferty Kupno
  • Size 166 m2
  • Pow. Działki 9,911 m2

Klimatyzacja

Centralne Ogrzewanie (miasto)

Alarm PPoż

Siłownia

Pokój Kinowy

Pralnia

Marmurowe Podłogi

Mikrofala

Lodówka

Sauna

Basen

Telewizja Kablowa

Zmywarka

WiFi

Piwnica

Garaż / Miejsce Parkingowe

Oddzielna Kuchnia

Pomieszczenie Użytkowe

Domofon

Okna PCV

Pralka

Meble

Piekarnik

Kuchenka

TV

Internet

Ogrzewanie Węglowe

Media

Drewniane Ogrodzenie

Blisko Lasu

Wieś

Staw

Budynki Gospodarcze

basen letni

nad jeziorem

Kontakt

Podobne Nieruchomości

Działka rolna w dobrej cenie

Kupno

4 lata temu

Działka rolna w dobrej cenie idealna na inwestycję kapitału, co zyskacie Państwo nabywając tę działkę: dużą powierzchnię rolną; dojazd drogą utwardzoną. Zachęcamy do kontaktu. Lokalizacja: Lipowina; powierzchnia: 9,0599ha, rodzaj działki rolna: łąki trwałe, położenie: wieś, dojazd: droga gminna. Na załączonych fotografiach przedstawiamy wygląd działki oraz rzut z geoportalu, a działka tam zaznaczona jest kolorem czerwonym, […]

90,599 m2
Dom we Fromborku, mały domek, garaż, ogród.

Kupno

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wolnostojący dom we Fromborku, usytuowany w sąsiedztwie malowniczego zalewu wiślanego. Ta nieruchomość (dom) o powierzchni zabudowy 97m² znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 579m2, oferując Państwu niezrównaną przestrzeń i możliwości aranżacyjne. Dodatkowo na tej posesji znajduje się domek o powierzchni zabudowy 44m²! Ogrzewanie: Dom o pow. zabudowy 97m² ogrzewany […]

97 m2
3
Działki rolne Wielkie Wierzno, gmina Frombork.

Kupno

1 miesiąc temu

Przeznaczone do sprzedaży działki rolne o numerach: 389/4, obręb 6 Wierzno Wielkie, gmina Frombork, powierzchnia 12,4717ha; 389/5, obręb 6 Wierzno Wielkie, gmina Frombork, powierzchnia 15,0026ha. Działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S22, łączącej Elbląg z Królewcem. Działki o łącznej powierzchni 27,4743ha oznaczone jako klasoużytki: 1) działki nr 389/4: ŁV, pow. 7,9460ha; RIVb, pow. 4,3322ha; […]

Działka budowlana pod inwestycję.

Kupno

Wynajem

4 lata temu

Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana przy drodze krajowej nr 54 łączącej węzeł Braniewo Południe z przejściem granicznym z Rosją Gronowo- Mamonowo, oddalona od Braniewa 8km. Położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie przejścia granicznego, w odległości zaledwie kilkuset metrów. Na działce posadowiony jest budynek handlowo- usługowy, teren jest ogrodzony o powierzchni 4525m². Zwracamy uwagę na duży parking przy […]