O nas

B&S Nieruchomości.

Łatwo jest być odważnym za murami własnego zamku – pozwól nam znaleźć dla Ciebie Twój dom

Doświadczenie

Wspólnicy spółki cywilnej Patryk Bogdanowicz i Magdalena Semkiw posiadają wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje do pracy w branży nieruchomości. Zaplecze prawne, zdobyta wiedza i umiejętności z tej dziedziny nabyte zostały w wieloletniej pracy w Kancelariach Radców Prawnych w Trójmieście i Elblągu, kontakt z klientem, negocjacje, wypracowane techniki sprzedażowe osiągnięte poprzez działalność jako agent i broker ubezpieczeniowy.

O Nas

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Bogdanowicz & Semkiw jest dynamicznie i perspektywicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Braniewie, która zajmuje się szeroko pojętym pośrednictwem nieruchomościami. Starannie zdobyta dotychczas wiedza i doświadczenie, podyktowane potrzebą zrozumienia i poznania branży, w połączeniu z entuzjazmem, energią, ale i pokorą powodują, że dziś mamy odwagę czuć się godnym zaufania partnerem we współpracy z najbardziej wymagającymi klientami, do której serdecznie Państwa zachęcamy.

90

WYKONANE PROJEKTY

15

NAGRODY I CERTYFIKATY

55

ZADOWOLENI KLIENCI

420

WYPITA KAWA

JEŚTEMY TU DLA CIEBIE

JAK MOŻEMY POMÓC?

Nie zwlekaj, napisz do nas, a już niedługo znajdziesz swój wymarzony dom lub dobrze sprzedasz swoją nieruchomość. Lata doświadczenia mogą pracować dla Ciebie.

    Compare

    Enter your keyword